قوانین و مقررات

کلیه محصولات و خدمات این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران میباشد.

در صورت داشتن هرگونه سوال، پیشنهاد یا انتقاد لطفا با ما تماس بگیرید.

استفاده شما از وب سایت فروشگاه اینترنتی باکس ابزار و سفارش کالا از این سایت به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

۱- خرید کالا از این وب سایت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

۲- کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح و کامل خود را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

۳- فروشگاه اینترنتی باکس ابزار به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

۴- پرداخت وجه فقط به صورت آنلاین و از طریق درگاه پرداخت بانک صادرات (کلیه کارتهای عضو شتاب پذیرفته می شوند) انجام می گیرد.

۵- مکان تحویل کالا آدرسی است که مشتری در حین ثبت سفارش در وب سایت شرکت درج مینمایید و سایت باکس ابزار آدرس درج شده شما جهت تحویل را بر روی مرسوله های پستی درج خواهد نمود و تغییر آدرس پس از تحویل محموله به پست به هیچ وجه قابل تغییر نیست. سفارشات مراکز استان و شهرستان ها (به جز شهر اصفهان) بوسیله پست سفارشی و تیپاکس ارسال خواهد شد و هزینه به عهده خریدار می باشد.

۶- مدت زمان تحویل کالا برای مراکز استانها  میانگین کمتر از ۴۸ ساعت  از زمان ثبت سفارش می باشد.مدت زمان تحویل کالا برای  شهرستانها میانگین کمتر از ۷۲ ساعت از زمان ثبت سفارش می باشد.با توجه به ارسال سفارشات از طریق سرویس پست، امکان تاخیرات جزئی ناشی از تاخیر در عملکرد شرکت پست وجود دارد که این از عهده تعهدات فروشگاه اینترنتی باکس ابزار خارج است .

اطلاعات تماس