درباره ما

از اینکه وبسایت باکس ابزار را برای خرید انتخاب نموده اید از شما متشکریم

درباره ما :

ما در فروشگاه باکس ابزار فعالیت خود را در زمینه ی تولید و فراهم کردن ابزار آلات تخصصی صنعتی از سال 1384 آغاز نمودیم و در ابتدا به صورت سنتی و فروش به کارخانجات به این مسیر ادامه دادیم, در ادامه با توجه به آنلاین شدن کسب و کارها اقدام به راه اندازی این فروشگاه در سال 1398 کردیم.

هدف ابتدایی سایت نمایش گذاشتن ابزارهای تراش و برش به صورت تخصصی بود که با توجه به نیازهای مختلف صنعتگران دامنه ی این ابزارها وسیع تر شد و به نقطه ی امروزی رسیدیم.

  • هدف اصلی ما:

در فروشگاه آنلاین باکس ابزار سعی کرده ایم انواع ابزارهای تخصصی در زمینه های پولیش و پرداخت و تراش و مغناطیسی را به بهترین نحو ممکن تهیه و ارایه کنیم تا شما عزیزان به سهولت و با اطمینان خاطر به خرید بپردازید.

همچنین در حد توان سعی داریم هر روز سبد کالایمان را به متنوع ترین حالت ممکن به نمایش بگذاریم تا انتخاب شما دامنه ی وسیع تری داشته باشد.

  • نقطه قوت ما:

هدف اصلی ما صداقت و بی طرف بودن است.

به علت تنوع برندها و ابزارهای مختلفی که شاهد آن هستیم، سعی داریم محصولات را با دقت به شما عزیزان مشاوره دهیم تا قبل از خرید از کیفیت و عملکرد واقعی آن آگاه شوید و خریدی کاملا صحیح و واقع بینانه داشته باشید.

همچنین سعی داریم طرح های فروش خود را برای بعضی از محصولات به نحوی آماده کنیم که محصول را بتوانید از نزدیک مشاهده و بررسی نموده و در صورت تمایل خرید بفرمایید.

انشالله در آینده بتوانیم سبد خرید شما را با محصولات خود کامل تر کنیم و در کنار شما بمانیم.

صفحه اصلی    تماس با ما